Apartament HELSKA MESA

Wiejska, Hel

Mesa to przestronne pomieszczenie znajdujące się zazwyczaj w środkowej części jednostki pływającej, służące do wypoczynku i spędzania wolnego czasu.

Mesa szczególnie kojarzona jest z pomieszczeniami dla najważniejszych osób na okręcie, czyli kapitana lub oficera. Jest to miejsce, gdzie w domowym cieple i spokoju można znaleźć swój kawałek prywatności.

Chciałbym aby takim właśnie miejscem był dla Państwa mój Apartament. Apartament w 2011 roku przeszedł gruntowny remont aby sprostać wysokim wymaganiom klientów. Zapraszam do zapoznania się z ofertą noclegu w centrum Helu oraz do oglądania galerii, gdzie opisany i pokazany jest apartament oraz piękny widok z okien.

Apartament, który jest przedmiotej oferty mieści się na drugim najwyższym piętrze stylowej kamienicy. Kamienica znajduje się w ścisłym centrum Helu przy reprezentacyjnej ulicy Wiejskiej, w sąsiedztwie Muzeum Rybołówstwa, ratusza oraz starej kaszubskiej restauracji. Mieszkanie znajduje się na poddaszu wspomnianej kamienicy, sprawia to iż ma wyjątkowy charaker na każdym kroku podkreślany w wystroju i aranżacji.

Apartament Helska Mesa to nie są kolejne bezduszne 4 ściany, tutaj poczujesz się wyjątkowo. W ciągu 1 minuty możesz opuścić zatłoczony deptak, przejść do kamienicy, wejść na ostatnie piętro, odpocząć i zapomnieć o otaczającym świecie. Szczególnie, że z okien pokoi rozpościera się widok prosto na bulwar, muzeum a przede wszystkim na zatokę Gdańską i panoramę Trójmiasta. Widoki są piękne szczególnie wieczorem, gdy można z okna pokoju oglądać zachód słońca a zaraz po tym pośród nocy szukać świateł z pobliskiej aglomeracji na horyzoncie.


Apartament składa się z dużego salonu, małej sypialni nad salonem, łazienki, kuchni i garderoby. Przygotowane są 4 łóżka pojedyncze ( po 2 w sypialni i w salonie) oraz narożnik z funkcją spania.

Łazienka wyposażona jest w prysznic. Mieszkanie jest kompletnie wyposażone, oznacza to, że urządzenia niezbędne do spokojnego wypoczynku są na wyposażeniu mieszkania tj. czajnik, kuchenka, lodówka, pralka itp.

Pobyt rozpoczyna się o godzinie 14, a kończy o 11 w dniu wyjazdu. Zapewnione jest miejsce parkingowe niestrzeżone pod domem. W mieszkaniu zainstalowany jest bezprzewodowy punkt dostępu do internetu z dostępem tylko dla gości

Zobacz więcej

Udogodnienia

Wi-Fi

Prywatna łazienka

Aneks kuchenny

Telewizor

Lodówka

Sprzęt plażowy

Dostępne w obiekcie

Żelazko

Zobacz więcej
sukces

Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana do obiektu noclegowego.

Twoja wiadomość jest wysyłana. Prosimy o cierpliwość

sukces

Twoja wiadomość nie została wysłana do obiektu noclegowego.

Przepraszamy, jeśli pojawił się problem z wysłaniem pytania, skontaktuj się z nami

Błąd:

193 wyświetlenia w 2024r.
Łącznie 1226 od 2023r.
serce Twoje ulubione obiekty 0