Motylarnia Władysławowo Port

Motylarnia Port Władysławowo – niezapomniana atrakcja dla rodzin na Półwyspie Helskim

Kiedy planujesz wakacje nad Bałtykiem, z pewnością interesujesz się nadmorskimi atrakcjami. Jeżeli zaś znudziły Ci się kąpiele w morzu czy spacery na molo, przedstawiamy znakomitą rozrywkę dla całej rodziny!

Motylarnia Władysławowo to miejsce, w którym na własne oczy ujrzysz egzotyczne motyle i ćmy oraz tropikalną roślinność. Dzięki tej atrakcji we Władysławowie poczujesz się jak podczas wyprawy do najprawdziwszej dżungli.

Największa motylarnia w Polsce zaprasza każdego, kto wyraża głód przygody i dobrej zabawy!

Motylarnia Port Władysławowo wyróżnia się wśród innych nadmorskich atrakcji. Dzięki specjalnie przygotowanemu namiotowi, nasze owady oraz rośliny, sprowadzone z niemal wszystkich zakątków świata, mają zapewnione odpowiednie warunki do życia, dlatego w motylarni poczujesz się jak na wakacjach w tropikach. Ta atrakcja nad Morzem Bałtyckim pozwala nie tylko podziwiać egzotyczne motyle. Oferujemy także lekcje edukacyjne dla wycieczek grupowych, prowadzone przed wykwalifikowanych przewodników. Oprócz tego, możesz wynająć motylarnię na własność w celu przeprowadzenia sesji zdjęciowej.

  • Hodujemy motyle i ćmy z Afryki, Azji, Ameryki oraz Australii. Każdy z naszych osobników zachwyca turystów barwami czy imponującymi rozmiarami. Możesz robić im zdjęcia, a jeśli będziesz mieć szczęście – usiądą Ci na ubraniach!

  • Nasza motylarnia to wspaniała atrakcja dla dzieci nad morzem nie tylko dzięki pięknym motylom, ale również ze względu na szczyptę wiedzy. Z tego względu motylarnia Władysławowo to znakomity pomysł na wycieczkę klasową.

  • Wynajmij motylarnię na czas sesji zdjęciowej, dzięki czemu uwiecznisz najpiękniejsze chwile Twojego życia w zapierającym dech w piersiach otoczeniu!

Przyjdź sdo nas z rodziną, grupą podopiecznych, z ukochaną osobą, z przyjaciółmi czy w pojedynkę – bez względu na to, gwarantujemy każdemu znakomitą zabawę! I zdecydowanie okaże się, że jest to jedna z najciekawszych atrakcji na Półwyspie Helskim

Zapraszamy na oficjalną stronę Motylarni Władysławowo: https://www.motylarnia-wladyslawowo.pl/.

Sprawdzisz tam najważniejsze informacje, w tym ceny biletów, dokładny adres motylarni oraz godziny otwarcia obiektu.

Największa motylarnia w Polsce to pomysł na prawdziwie niezapomniane wakacje!

 

MOTYLARNIA PORT WŁADYSŁAWOWO

UL: Portowa 22

84-120 Władysławowo

Tel: 574 859 264

https://www.motylarnia-wladyslawowo.pl/Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00