Opis

Cassubia znajduje się w samym środku Helu, miasta położonego w najdalej wysuniętej krawędzi – Mierzei Helskiej, otoczonej wodami Morza Bałtyckiego. Spacerem z obiektu można zwiedzić wszystkie atrakcje Helu: port rybacki, główny deptak miasta, fokarium oraz port jachtowy z nowoczesną mariną. To przyjazne miejsce dla tych turystów, którzy cenią sobie spacery brzegiem morza. Osoby lubiące aktywny tryb spędzania czasu mogą skorzystać z wypożyczalni rowerów. Dla spragnionych wyzwań możliwa jest organizacja wędkowania na pełnym morzu oraz zajęcia na strzelnicy.

 Pobyt w Cassubii jest gwarancją wypoczynku w ciszy i spokoju, z dala od miejskiego zgiełku. Obiekt doceniany jest przez turystów poszukujących noclegów w Helu. Cassubia zapewnia również idealne miejsce dla osób chcących zorganizować małe spotkania konferencyjne. Do dyspozycji Gości oddaje Business Room mogący pomieścić do 25 osób. Dodatkowo obok sali zlokalizowane jest zaplecze, w którym można przygotować kawę i herbatę. Obiekt przyjazny zwierzętom!

Obok Cassubi znajduje się parking dla 35 aut.

Wyposażenie

Liczba pokoi: 58 pokoi dwuosobowych z umywalkami 6 pokoi typu studio z łazienkami Ogólna liczba pokoi: 64 Ogólna liczba miejsc: 134 Wyposażenie: TV, radio, bezpłatny Wi-Fi w miejscach ogólnodostępnych, żelazko i suszarka do włosów na życzenie, wypożyczalnia rowerów, sprzęt do napełniania butli tlenowych, pomieszczenie do suszenia i przechowywania sprzętu nurkowego, codzienna prasa - wydanie elektroniczne.

 Pokoje w Helu wyposażone są w umywalki. Obiekt dysponuje również pokojami typu studio, które posiadają łazienki. Nurkowanie – Cassubia to miejsce cieszące się zaufaniem wśród amatorów nurkowania. W obiekcie można napełnić butle nurkowe. Dostępne jest także pomieszczenie do przechowywania i suszenia sprzętu. Wyposażenie obiektu przygotowane z myślą o osobach ceniących wodną zabawę, wyróżnia Casubię wśród helskich hoteli.

 1127 wyświetleń w 2023r.
CASSUBIA

Chcesz, abyśmy mogli rozwijać ten portal dla Ciebie i innych turystów?

Poinformuj właściciela, że dzwonisz z portalu hel.info.pl

+48 586 757 469
Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00