HOSTEL i CAMPING

Szkolna 1, Hel

Wakacje dla grup zorganizowanych, kolonii, obozów w Helu. Hostel - najtańsze miejsca noclegowe w Helu dla osób prywatnych i grup niezorganizowanych. Zapraszamy Państwa na wspaniałe a zarazem tanie wakacje nad polskim morzem do jednej z najpiękniejszych nadmorskich miejscowości położonych na krańcu Polski.

Mamy do państwa dyspozycji 300 miejsc noclegowych wraz z salą gimnastyczną w której znajdują się pełnowymiarowe boiska do m.in. koszykówki, siatkówki piłki halowej i tenisa ziemnego. Proponujemy zakwaterowanie w szkole, salach wieloosobowych gdzie liczbę osób ustalamy przy podpisaniu umowy. Sale wyposażone są w tapczany hotelowe jednoosobowe. Łazienki wraz z natryskami znajdują się na korytarzach. Na terenie ośrodka znajduje się również gabinet stomatologiczny.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo również całodzienne wyżywienie serwowane przez wspaniałych nadmorskich kucharzy. Trudno znaleźć lepiej położony ośrodek wypoczynkowy w Helu niż proponowany przez nas. A dlaczego!? - mieścimy się 3 min. piechotą od helskiego fokarium, - do głównego deptaka w Helu mamy również 3 min. pieszo, - na plażę zatokową (jedyną morską plażę z ekspozycją na południe) idziemy aż 4 min., - do pobliskiego lasu na spacer musimy iść około 4 min., - jeśli chcecie Państwo spróbować ryb z polskiego morza droga do tradycyjnych helskich restauracji zajmie nie więcej niż 5 min. piechotą, - a jeśli na zakupy - to obok nas po drugiej stronie ulicy znajduje się bardzo dobrze zaopatrzony Polo market.


Pokój rodzinny Zapraszamy Państwa na nocleg w dużym rodzinnym pokoju. Jesteśmy w stanie dopasować pokój do indywidualnych potrzeb każdej rodziny (dowolna ilość łóżek). W połączeniu z propozycją naszego smacznego wyżywienia w dobrej cenie, stanowi to atrakcyjny wypoczynek dla wieloosobowej rodziny.

Camping dla przyczep i kamperów - bez rozrywkowej młodzieży pod namiotami. Położenie bardzo blisko plaży nad Zatoką, bardzo blisko sklep Polo Market, niedaleko do głównego deptaku (zasadnicze miejsca turystyczne w zasięgu kilku minut spaceru nawet z dziećmi); spokojne miejsce bez hałasu dyskotek i knajp. Dozór campingu również nocą przez pracownika. Kemping z wyposażeniem we wszystkie podstawowe udogodnienia, prąd na miejscu ze słupków elektrycznych, woda ciepła i zimna oraz miejsce do zmywania naczyń.

Prysznice i toalety w budynku z wejściem bezpośrednio z kempingu. Zrzut nieczystości do specjalnie wydzielonej toalety z wężem do opłukania kasety. Możliwość wykupienia obiadów lub pełnego wyżywienia na miejscu. Możliwość odpłatnego wypożyczenia rowerów. Plac zabaw dla dzieci w parku obok.

Zobacz więcej

Udogodnienia

parking

Parking

meals

Oferta wyżywienia

bicycle_rental

Wypożyczalnia rowerów

Zobacz więcej
sukces

Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana do obiektu noclegowego.

Twoja wiadomość jest wysyłana. Prosimy o cierpliwość

sukces

Twoja wiadomość nie została wysłana do obiektu noclegowego.

Przepraszamy, jeśli pojawił się problem z wysłaniem pytania, skontaktuj się z nami

Błąd:

401 wyświetleń w 2024r.
Łącznie 1933 od 2023r.
serce Twoje ulubione obiekty 0