Opis

Zapraszam do przepięknej miejscowości Kuźnica położonej na półwyspie helskim pomiędzy Chałupami a Jastarnią, gdzie nawet w środku sezonu nie ma tłoku na plaży zarówno po stronie Bałtyku jak i po stronie zatoki gdańskiej a przejście z jednej strony na drugą zajmuje spacerem 5 min i w przypadku niekorzystnych warunków na Bałtyku alternatywą jest zmiana plaży na zatokę.

Moja oferta jest nietypowa i bardzo zróżnicowana gdyż do zaproponowania mam miejsca na statku Franio stacjonującym w nowo wybudowanym porcie.

Do dyspozycji gości są dwa pokoje z kojami zwykłymi i piętrowymi,jedno i dwuosobowymi,wspólne salon,łazienka,kuchnia wraz z wyposażeniem oraz pokład widokowy.

Statek mieści 12 osób plus 2 załogi w przypadku wypłynięcia. Jest to drewniany Holenderski kuter w stylu houseboat który w 2010 roku miał kapitalny remont i dostał nowe zewnętrzne pokrycie laminatem, jednak w środku dalej ma swoją ,duszę'.

Cena dotyczy noclegu za dobę od osoby 55zł - ilość osób 12,

Jest możliwość wykupienia wyżywienia, cena zależna od menu na życzenie, gotuje Kapitan kucharz z zamiłowania.

W przypadku stacjonowania w Kuźnicy statek jest do dyspozycji gości,pokoje wraz z toaletą mieszczą się na dolnym pokładzie i jeden z nich jest 7 osobowy zamykany natomiast drugi jest tzw przejściowy 5 osobowy,natomiast obsługa ma zakwaterowanie na statku na górnym pokładzie i nie ingeruje w pokoje gościnne.

Tuż przy porcie jest miejsce na ognisko lub grilla (posiadamy) położone przy samej plaży z widokiem na zatokę.

Franio przeszedł w 2017 roku remont renowacyjny i została odnowiona karta bezpieczeństwa,czyli przegląd inspektora na najbliższe trzy lata. Franio został wyposażony w nowy sprzęt ratunkowy taki jak tratwa,kamizelki itd. Została również założona nowa echosonda,radar,odbiornik GPS razy 2,radio morskie razy 2,ploter z mapami oraz wiele innych,co pozwala bezpiecznie pływać po wodach Bałtyku do 6 w skali beauforta .

W cenie mamy również zapewniony parking dla mariny, toaletę i prysznic przy nowo wybudowanym bosmanacie.

Po wcześniejszym ustaleniu możliwe są wycieczki jedno lub kilku dniowe z możliwością noclegu w dowolnym porcie. Przypominam zainteresowanym wypłynięciem za linię brzegową RP o konieczności zabrania niezbędnych dokumentów a dla dzieci paszportów.

Oczywiście jest również możliwość połowów dorsza z wyprawą na Bornholm i nie tylko,albo po prostu opłynięcie zatoki z wizytą oraz zwiedzaniem w którymś z portów takich jak Jastarnia ,Hel,Gdynia etc.

Ponadto jest możliwość wynajęcia stojącego obok jachtu pełnomorskiego 6 osobowy cena przed i po sezonie to 270zł a w sezonie 350zł za całość, w przypadku wypłynięcia potrzebne odpowiednie dokumenty lub za dodatkową opłatą płynie osoba z uprawnieniami.

Oferta jest bardzo szeroka a Armator chętny na propozycje więc zapraszam do kontaktu i rezerwacji wczasów z przygodą, Paweł.

Wyposażenie

Pokoje wraz z toaletą mieszczą się na dolnym pokładzie i jeden z nich jest 7 osobowy zamykany natomiast drugi jest tzw przejściowy 5 osobowy, w pokojach są pojedyncze i piętrowe koje, wspólne salon i kuchnia z pełnym wyposażeniem.

Ze względu na charakterystykę obiektu w cenie zapewniam zmiany prześcieradeł, natomiast za dodatkową opłatą indywidualną podusię z kocem lub śpiworem ok 120 zł za osobę lub należy pamiętać o własnym ekwipunku.

Cennik

Od 28.04.2018 - cena za osobę 45 zł

Od 30.06.2018 do 01.09.2018 - cena 55 zł za osobę

Do końca 09.2018 - cena 45 zł za osobę

w przypadku mniejszej ilości osób cena za całość 550 zł doba.

 

Terminy 7 dniowe od soboty g 14 00 do soboty g 10 00.1116 wyświetleń w 2023r.
Statek Franio

Chcesz, abyśmy mogli rozwijać ten portal dla Ciebie i innych turystów?

Poinformuj właściciela, że dzwonisz z portalu hel.info.pl

+48 503 807 275
Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00