Willa GWIAZDA MORZA

Leśna 9b, Hel

Serdecznie witamy na stronie naszego pensjonatu. Tutaj drogi turysto dowiesz się wszystkiego na temat zakwaterowania u nas i nie tylko. Nasze ponad 30 letnie doświadczenie w działalności turystycznej w Helu zapewni Ci beztroski odpoczynek. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Działamy przez cały rok. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu.

Położenie naszego obiektu pozwala nam stwierdzić, iż jesteśmy jednym z nielicznych pensjonatów położonych najbliżej otwartego akwenu – Morza Bałtyckiego, do którego prowadzi droga przez malowniczy las. Stąd już tylko chwila dzieli Cię od rozkoszowania się piaszczystymi plażami i szumem fal.

Na każdym piętrze dostępne jest pomieszczenie kuchenne wyposażone w mikrofalówkę, czajnik bezprzewodowy, sztućce, talerze.

Doba hotelowa trwa od godziny 15:00 do godziny 11:00 ostatniego dnia pobytu.


Dysponujemy pokojami 2,3,4,5 osobowymi z łazienkami. Do Państwa dyspozycji oddajemy w każdym pokoju telewizor, lodówkę, a także udostępniamy bezprzewodowy Internet.

Zobacz więcej

Udogodnienia

Wi-Fi

Prywatna łazienka

Telewizor

Lodówka

Dostępne w obiekcie

Kuchnia ogólnodostępna

Obiekt całoroczny

Zobacz więcej

Cennik i regulamin

  1 lipca - 31 sierpnia pozostałe miesiące
pokój 2 os. 150 zł ceny w pozostałych miesiącach do negocjacji, od 50 zł za osobę, w zależności od miesiąca oraz czasu pobytu.
pokój 3 os. 200 zł
pokój 4 os. 260 zł
pokój 5 os. 300 zł

Opłata miejscowa (zwaną potocznie klimatyczną) w 2015 roku (za każdą dobę pobytu) wynosi 2,00 zł/osobę. Uiszczana jest u osoby zameldowującej w Gwieździe Morza.

Przy dłuższych pobytach (powyżej 10 dni) ceny mogą ulec negocjacji. Przewidzieliśmy specjalną ofertę dla grup zorganizowanych.


Zobacz więcej
sukces

Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana do obiektu noclegowego.

Twoja wiadomość jest wysyłana. Prosimy o cierpliwość

sukces

Twoja wiadomość nie została wysłana do obiektu noclegowego.

Przepraszamy, jeśli pojawił się problem z wysłaniem pytania, skontaktuj się z nami

Błąd:

204 wyświetlenia w 2024r.
Łącznie 965 od 2023r.
serce Twoje ulubione obiekty 0